Grudniowe zakupy

Tak się złożyło, że co roku na przełomie grudnia i stycznia kupuję nową konsole. Może to ten okres gwiazdkowy tak na mnie działa..... w 2015 kopiłem Wii, zaś w 2016 Wii U.


Ostatnio zaś trafiłem w internecie na filmy z gry The Legend of Zelda: Ocarina of Time i Majora's Mask w wersji na 3DS. I jestem oczarowany! Jakże pięknie to wygląda. Już wiem co kupię w grudniu tego roku... Może nie będzie  to New 3DS XL, ale baaaardzo chętnie przygarnę New 2DS XL (o którym pisałem wcześnie tutaj) razem z remakiem the The Legend of Zelda: Ocarina of Time oraz Majora's Mask. Poza tym chętnie zagrałbym w Super Mario 64 DS.

Zainteresowany tematem na szybko zrobiłem przegląd gier dostępnych na New 2DS XL. Kilka z nich zwróciło moją uwagę. Poniżej krótkie zestawienie mojej listy życzeń:

- Zelda Minish Cup

- Zelda Four Swords

- remake Ocarina of Time

- remake Majoras Mask

- remake Super Mario 64

- Zelda Link to the Past

- Kirby: Planet Robobot 3DS

- Super Mario 3D Land

- Adventure Time: Secret of the Nameless Kingdom

- Legend of Zelda: Phantom Hourglass

- Zelda : Spirit Tracks

- Mario & Luigi: Bowser’s Inside Story

- Mario & Luigi: Partners in Time

- Mario Party

- Luigi Mansion

- Metroid remake

Niektóre z tych gier wyszły na NDS, ale dzięki wstecznej kompatybilności nie ma problemu żebym mógł je ograć na 2DS. Oczywiście w planach mam zakup wersji XL z uwagi na duży ekran. Najchętniej to podpiąłbym 2DS do TV i w ten sposób grał, jeżeli oczywiście byłoby to możliwe. Ale  trybem mobilnym też nie pogardzę.

@ Valoo

Komentarze

  1. Daj znać co kupiłeś :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Napewno napiszę. Mam nadzieję, że uda mi się kupić 2DS, chociaż jak zwykle będzie to pod wpływem emocji i impulsu, więc nie wiadomo na co padnie ;)

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Lista polskich stron i blogów o grach i konsolach

Doctor V64

Ostatni weekend z Nintendo: maj 2018