Blast Corps

W przypadku studia Rareware tworzone przez nich gry potrafiły zaskakiwać nie tylko wysoką jakością wykonania (Banjo-Kazooie, Perfect Dark, Diddy Kong Racing), ale także nietypowymi i oryginalnymi pomysłami. W 1996 roku na konsoli Nintendo 64 pojawiła się gra traktująca o demolowaniu budynków. Na wszelkie możliwe sposoby, oby tylko skutecznie.

Naszym celem będzie destrukcja albo na czas albo w określony sposób. Do tego posłużą nam gigantyczne roboty za sterami których usiądziemy. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w trakcie misji wysiąść i zmienić pojazd na inny umieszczony na mapie. Cała rozgrywka podzielona jest na misje. Co by jednak nie było nudno to każda z nich ma inne założenia i cele mimo, że wszystko sprowadza się do demolowania otoczenia. Zaczynamy od eskortowania transportu z łatwo wybuchowym ładunkiem. Na drodze jadącej ciężarówki staną liczne przeszkody, które musimy oczywiście zniszczyć. Innym razem zaś na czas będziemy równać z glebą wszystkie wieżowce. Do każdej misji dostajemy do dyspozycji innego robota lub pojazd.

Po prawej stronie widoczny jest kompletny egzemplarz gry. Zawiera kartridż, instrukcję i pudełko. Cały zestaw nabyłem całkiem niedawno na aukcji internetowej. Ale gdy otrzymałem przesyłkę i ją otworzyłem, byłem wręcz zdumiony w jak baaaardzo dobrym stanie zachowana jest całość. Nie mogłem uwierzyć, że ktoś aż tak bardzo dbał o tą grę. Może zdjęcia tego nie pokazują, ale całość wygląda jakby kupiona była dziś w sklepie. Naprawdę szczere uznanie. Iście idealny egzemplarz!Gra jest całkiem przyjemna i odprężająca, a beztroskie niszczenie daje sporo zabawy. Dobry i oryginalny tytuł.
@ Valoo

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Nintendo Wii U - kolekcja gier

Lista polskich stron i blogów o grach i konsolach

Nintendo Wii